BetűméretKüldd továbbNyomtatásFőoldal | Egészség & Sport | A viagra halláskárosodást okoz

A viagra halláskárosodást okoz

A viagra halláskárosodást okoz

Szerző: Paul | 2012.10.08
Forrás: manus.hu

Mindenki eldöntheti, hogy szexelni akar, vagy zenét hallgatni

A nemzetközi vizsgálatok tanúsága szerint a Viagra rövid időn belül halláscsökkenést eredményez. Bár a potencianövelő millió férfi életét tette szebbé a hálószobában, az orvosok szerint nem veszélytelen a szer. A halláscsökkenést a világ más pontjain is észlelték már, és azt még egyelőre nem lehet biztosan tudni, hogy minden esetben maradandó lesz a károsodás.

Vannak olyan esetek is, amikor a tünetek idővel elmúlnak. Egy biztos, a vizsgálat szerint az észlelt esetek harmadánál maradandónak bizonyul a halláscsökkenés. A tudósok, most azt kutatják, hogy a hallásvesztést a kék pirula valamelyik összetevője, vagy egy kémiai láncreakció okozza.

 

Na mit szólsz hozzá? (Eddig 0 komment érkezett)

Hirdetés

Facebook

.

Partner oldalak

Hirdetés

Oldaltérkép